ur. w 1977 r., z wykształcenia historyk.
Mam artystyczną duszę. Od zawsze tworzę "różne rzeczy". Z ceramiką zaczęło się dość niewinnie. Pewnego słonecznego dnia koleżanka zaczęła opowiadać jaką radość przynosi lepienie różnych przedmiotów z gliny. Swoją przygodę z ceramiką zaczęłam od warsztatów w Angobie OKO w Warszawie. Chciałam się jedynie pobawić gliną i nauczyć czegoś nowego. Wpadłam po uszy. Tworzę unikatową ceramikę artystyczną. W wolnych chwilach szukam inspiracji, lepię, szkliwię, wypalam, bawię się decoupage, filcuję, szyję soutache oraz trochę maluję olejami.
_________________________________
Born in 1977, historian

I have an artistic soul. I have been creating various things since I can remember.
It begun innocently with ceramics… One sunny day a friend of mine started to describe how nice it is to make different objects out of clay. My adventure with ceramics started in one of Warsaw’s ceramic workshops „AngobA”. I just wanted to have some fun with shaping clay and learn something new. I got the bug!
I create unique artistic ceramic objects. In my free time I search for inspirations, I form clay, I glaze, fire and occupy myself with decoupage. I try felting, sewing soutache jewelry and I paint with oils.


Kalendarium


Wiecej informacji z kalendarium w sekcji Wydarzenia

17.05-26.06.2017

Wystawa "Odnaleźć Afrykę"

10.06.2017

13. Warszawskie Spotkania Ceramiczne


lipiec 2017

Plener w Orońsku